Sportsdirect galvenokārt koncentrējas uz sporta apģērbu tirdzniecību, bet piedāvā arī, piemēram, sporta apavus, sporta inventāru, sporta aksesuārus un pat sportistu uztura bagātinātājus. Minētā produkcija ir pieejama gan profesionālam sportam, gan sportošanai ikdienā, gan valkāšanai ikdienā.

Sportsdirect kompānija piedāvā produkciju, kas pārstāv vairāk kā 100 dažādus zīmolus, tomēr populārākie no tiem ir Nike, Adidas, Puma, Reebok, Asics, Lonsdale, Converse, Airwalk, Dunlop, Slazenger, Everlast, Kangol, Lee Cooper, New Balance, Pierre Cardin, Skechers u.c.

Galvenās preču kategorijas ir vīriešu apģērbi, sieviešu apģērbi, bērnu apģērbi, fulbola krekli, aksesuāri un sporta inventārs, bet ir izdalītas arī tādas kategorijas, kurās preces tiek kārtotas pēc zīmoliem un izpārdošanām / akcijām.

Galvenās kategorijas tiek iedalītas detalizētāk, izdalot tādas apakškategorijas kā apavi, apģērbi un aksesuāri. Futbola kreklu kategorijā tiek izdalītas Anglijas futbola komandas. Lielajā aksesuāru kategorijā tiek izdalītas tādas apakškategorijas kā, piemēram, somas, jostas, čības, cepures, rotaļlietas, rotas u.c. Sporta inventāra kategorijā tiek izdalīti attiecīgie sporta veidi.

Vīriešu kategorijā iespējams atrast tādas sporta preces kā, piemēram, apakšveļa, t-krekli, botes, zābaki, vingrošanas iekārtas, velosipēdi, rokas pulksteņi, peldbikses, džinsi, golfa spēlēšanas apģērbs u.c.
Sieviešu kategorijā iespējams atrast tādas sporta preces kā, piemēram, sandeles, džinsi, apakšveļa, kleitas, jakas, t-krekli, džemperi, kurpes, jostas, cepures, saulesbrilles, peldkostīmi, zeķes u.c.
Bērnu sadaļā iespējams atrast tādu apakškategoriju sporta preces, kādas jau minētas pie sieviešu un vīriešu kategorijas. Jāpiemin, ka bērnu kategorijā iespējams iegādāties arī tādas preces, kas ir attālinātas no sporta un ir vairāk ikdienišķas, piemēram, pidžamas.

Protams, Sportsdirect interneta veikalā ir pieejamas arī daudz un dažādas citas sporta preces, kas šeit nav pieminētas. Kādas? Apmeklējiet Sportsdirect mājaslapu un aplūkojiet – jūs pavisam noteikti atradīsit kaut ko tieši sev!