Sportsdirect kompānija saviem klientiem piedāvā preču piegādi ar kurjera starpniecību vai iespēju saņemt preci Sportsdirect Lielbritānijas veikalos. Kompānija piegādā preces visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā.
Sportsdirect piedāvā piegādāt preces divos veidos:

  • Standarta piegāde ir uzņēmuma Barlin standarta pakalpojums, kas sola piegādāt sūtījumu 5 darba dienu laikā. Pasūtot preces Latvijā, tās piegādā DHL Latvia pārstāvis tieši uz jūsu mājām. Piegāde uz Latviju noris vidēji 7 darba dienas. Piegādes maksa uz Latviju ir 9,98 eiro, neatkarīgi no tā, cik daudz preces tiek pasūtītas.
  • Ekspress piegāde arīdzan ir uzņēmuma Barlin pakalpojums, bet šajā gadījumā tas sola piegādāt sūtījumu vien 3 – 5 darba dienu laikā. Šī pakalpojuma cena ir 13 eiro, neatkarīgi no pasūtīto preču daudzuma. Izvēloties šo piegādes veidu, Sportsdirect kompānija cenšas maksimāli ātri apstrādāt pasūtījumu un operatīvi nosūtīt to pasūtītājam, tieši tādēļ šis pakalpojums ir nedaudz dārgāks nekā standarta piegāde.

Brīdī, kad pasūtījums ir noformēts, pircējs nokļūst pasūtījuma kopsavilkuma lapā, kurā ir redzama visa būtiskākā pasūtījuma informācija, kā arī tas saņem e-pasta vēstuli par pasūtījuma veikšanu. Jāuzsver, ka pirmā e-pasta vēstule nebūt nenozīmē to, ka sūtījums ir jau izsūtīts – tas ir automātisks ziņojums, kas apstiprina, ka pircēja pasūtījums ir veikts. Savukārt otrajā e-pasta vēstulē tiek nosūtīta informācija par to, ka sūtījums ir iesaiņots un izsūtīts, kā arī izsekošanas kods jeb tracking number, kas sniedz iespēju pastāvīgi sekot līdzi sava sūtījuma ceļošanai un aptuveni noteikt, kad prece varētu sasniegt galamērķi.
Jāuzsver, ka piegādes laiks ir norādīts darba dienās nevis dienās, tāpēc, mēģinot aprēķināt aptuveno piegādes laiku, vienmēr jāatceras neierēķināt tajā brīvdienas un oficiālās svētku dienas.
Preces lielākoties tiek iepakotas kartona kastēs un, ja nepieciešams, papildus iesaiņotas arī plēvē. Balstoties uz preču specifiku, uz iepakojuma tiek norādītas arī attiecīgas norādes, piemēram, plīstošām precēm tiek pievienota norāde, ka ar tām jāapietas uzmanīgi un tās nedrīkst pakļaut lielam smagumam. Jāpiemin, ka, pasūtot preces par lielu summu, Sportsdirect kompānija sūtījumam pievieno arī nelielu dāvanu, piemēram, krūzi vai atstarotāju. Ļoti bieži sūtījumam tiek pievienots arī Sportsdirect preču katalogs, lai klienti varētu iepazīties ar jaunāko Sportsdirect piedāvājumu un, iespējams, pasūtīt kaut ko atkārtoti.