Līdzīgi kā lielākā daļa starptautiska mēroga interneta veikalu arī Sportsdirect mājaslapa ir pieejama dažādās pasaules valodās, kas šajā gadījumā ir 18 dažādas valodas.
Būtiski pieminēt, ka, izvēloties Sportsdirect mājaslapas saturu atspoguļot konkrētās valsts valodā, arī produkcijas cenas tiek attēlotas izvēlētās valsts valūtā, kas būtiski atvieglo iepirkšanās procesu, izvairoties no pastāvīgas valūtas konvertēšanas un cenas aprēķināšanas.
Sportsdirect piedāvā mājaslapas saturu atspoguļot šādu valstu valodās un valūtās: globāli, Īrija, Spānija, Itālija, Polija, Slovēnija, Austrālija, Čehija, Francija, Ungārija, Portugāle, Zviedrija, Jaunzēlande, Vācija, Īslande, Austrija, Slovākija, Beļģija.
Jāpaskaidro, ka pieminētā globālā versija ietver satura atspoguļošanu angļu valodā ar iespējām izvēlēties cenu attēlošanu dolāros, eiro, mārciņās vai kādā citā iepriekš pieminēto valstu valūtā.
Preču apmaksas brīdī pircējiem tiek piedāvāts norēķināties ar MasterCard, Visa, Visa Debit, Visa Electron, Maestro, American Express, PayPal vai ar dāvanu karti.
Pircējiem ir iespēja norēķināties, izmantojot ikvienu no minētajiem preču apmaksas veidiem, tomēr ir ieteicams norēķināties ar savu personīgo maksājumu karti vai PayPal kontu, jo, kā rāda pieredze, izmantojot šos maksājumu veidus, kādu negaidītu problēmu gadījumā pircējiem ir lielākas iespējas atgūt samaksāto naudu.
Iepērkoties no Latvijas, ir ieteicams izvēlēties attēlot cenas eiro valūtā, jo tādā gadījumā pircēji tiek atbrīvoti no lielām izmaksām, kas rodas konvertējot valūtu.
Jāpiemin, ka tā iemesla dēļ, ka lielākā daļa pirkumu, kas tiek veikti Sportsdirect interneta veikalā, ir summās, kas pārsniedz 100 eiro, savu pircēju drošībai un aizsardzībai kompānijas ir izveidojusi SSL drošības sertifikātu.