Sportsdirect interneta veikals ir viens no lielākajiem un noteikti vadošajiem sporta apģērbu veikaliem visā pasaulē, kurā iespējams iegādāties it visu sportam un arī ikdienai, sākot no sporta apaviem un beidzot ar sporta aksesuāriem. Neskatoties uz plašo sporta preču piedāvājumu, galvenais, uz ko koncentrējas Sportsdirect kompānija, ir sporta apģērbi, kas ietver, piemēram, bikses, t-kreklus, džemperus, jakas, kombinezonus, šortus, kā arī daudzas citas apģērba daļas, piemēram, zeķes un apakšveļu.

Sportsdirect saviem klientiem regulāri piedāvā iegādāties apģērbus par ievērojamām atlaidēm, kas sezonas izpārdošanās var sasniegt pat 90%. Šāda mēroga atlaides tiek organizētas tamdēļ, lai atbrīvotu noliktavas no iepriekšējās sezonas precēm un atvēlētu vietu aktuālās sezonas precēm. Protams, šādās situācijās ieguvēji ir pircēji, bet zaudētāji ir pārdevēji, ko to peļņa sarūk attiecīgās atlaides apmērā.
Sportsdirect apģērbus var iedalīt trīs pamatkategorijās, proti, vīriešu apģērbi, sieviešu apģērbi un bērnu apģērbi.

Vīriešu apģērbi

Vīriešu apģērbu kategorijā iespējams iegādāties tādus apģērbus kā, piemēram, džinsi, treniņbikses, šorti, t-krekli, krekli, džemperi, jakas, vestes, peldbikses, zeķes, pidžamas, žaketes, apakšbikses un dažādu sporta veidu specializētos apģērbus, piemēram, golfa vai hokeja spēlēšanas apģērbus. Vīriešu apģērbu klāsts ietver kā aktuālās, tā arī iepriekšējās sezonas apģērbus, turklāt, ar atlaidēm līdz pat 90%.

Sieviešu apģērbi

Sievietēm, kā jau sievietēm, arī šajā ziņā ir atvēlēts plašāks apģērbu klāsts nekā, piemēram, vīriešiem un bērniem. Ņemot vērā šo īpatnību, Sportsdirect piedāvā sievietēm daudz un dažādu apģērbu kategorijas, kurās ietilpst, piemēram, zeķes, apakšveļa, peldkostīmi, bikses, legingi, treniņbikses, t-krekli, vestes, blūzes, krekli, šorti, pidžamas, žaketes, kleitas, svārki, polo krekli, kā arī dažādu sporta veidu specializētos apģērbus. Arī sieviešu apģērbiem regulāri tiek piemērotas atlaides, kas sezonas izpārdošanā var sasniegt pat 90%, kā rezultātā prece kļūst apmēram 10 reizes lētāka nekā iepriekš.

Bērnu apģērbi

Sportsdirect kompānija, ņemot vērā bērnu augšanas ātros tempus, ir nodrošinājusi plašu apģērbu klāstu arī bērniem. Interneta veikalā iespējams iegādāties tādus bērnu apģērbus kā, piemēram, t-kreklus, bikses, žaketes, apakšveļu, zeķes, pidžamas, šortus un nagcepures. Interneta veikalā ir nopērkams teju jebkāds bērnu apģērbs, izņemot apģērbus, kas paredzēti saviesīgiem pasākumiem. Interesanti, ka arī bērnu apģērbiem tiek piemērotas atlaides līdz pat 90%, tomēr tās attiecas tikai uz iepriekšējo sezonu apģērbiem un uz tiem apģērbiem, kuriem tikko beigusies sezona, piemēram, šortiem rudenī vai ziemas jakām pavasarī.

Kā redzams, arī apģērbu klāsts Sportsdirect interneta veikalā ir plašs – atliek vien izvēlēties sev tīkamāko un piemērotāko, turklāt, par izdevīgām cenām un iegādāties to jau šodien!