Sportsdirect saviem klientiem regulāri piedāvā iegādāties dažāda veida apavus ar ievērojami lielām atlaidēm, kas, piemēram, šajā sezonā ir līdz pat 80% lielas. Sezonas izpārdošanās atlaides var sasniegt pat 90% slieksni.
Protams, ne vienmēr šīm atlaidēm var ticēt, jo sākotnējā cena ne vienmēr ir tik liela, kā tas ir norādīts, proti, sākotnējā cena ir norādīta lielāka, lai atlaide izskatītos iespaidīgāka, bet tajā pašā laikā vēl joprojām sniegtu iespēju kompānijai krietni nopelnīt. Atlaides ir viens no mārketinga instrumentiem preču noieta veicināšanai, ko Sportsdirect ļoti veiksmīgi arī pielieto. Neskatoties uz manipulācijām ar atlaidēm un salīdzinot Sportsdirect piedāvājumu ar citu tirgotāju piedāvājumiem, Sportsdirect vēl joprojām ir līderis zemo cenu kategorijā.
Kā jau pieminēts šīs mājaslapas sadaļā par Sportsdirect preču kategorijām, sporta apavu piedāvājums ir iedalīts trijās apakškategorijās – vīriešu apavi, sieviešu apavi un bērnu apavi.

Vīriešu apavi

Sportsdirect piedāvā īpaši plašu vīriešu apavu klāstu. Jāuzsver, ka Sportsdirect nepiedāvā tikai sporta preces, kā to varētu noprast pēc kompānijas nosaukuma – piedāvājums ietver ne vien sporta apavus jeb botes, bet arī, piemēram, zābakus, sandales, čības, kedas un pat tā saucamās izejamās kurpes. Kā jau pieminēts, Sportsdirect interneta veikalā teju visi apavi ir iegādājami par lielākām vai mazākām atlaidēm – ir tikai jāseko tām līdzi, un jūsu kārotie apavi var būt jūsu par ļoti izdevīgu cenu!

Sieviešu apavi

Ja salīdzinām vīriešu un sieviešu apavu piedāvājumu, jāsaka, ka sieviešu apavu klāsts ir ievērojami plašāks nekā vīriešiem, jo sieviešu apaviem ir vairāk tipu un modeļu, piemēram, vingrošanas apavi, skriešanas apavi, ikdienas apavi ut.ml. Arī sieviešu apaviem ir regulāras atlaides, kas starpsezonā variē no 30% līdz 60%, bet sezonas izpārdošanās var sasniegt pat 80% – 90%.

Bērnu apavi

Sportsdirect kompānija ir parūpējusies par apavu piedāvājumu ne vien bērniem, bet arī atsevišķu apavu piedāvājumu meitenēm un puikām. Arī bērnu apavu klāsts ir ļoti plašs, turklāt, tas var šķist pat plašāks nekā pieaugušo apavu piedāvājums, jo, kā zināms, bērni pastāvīgi aug, tāpēc teju katru gadu ir jāpērk jauni apavi. Sportdirect ir ņēmis vērā šo faktu un bērnu apavus piedāvā plašā klāstā un izmēros.
Kā var noprast, Sportsdirect plašajā apavu piedāvājumā ikviens var atrast sev tīkamus un piemērotus apavus, turklāt, par lieliskām cenām. Sekojiet līdzi atlaidēm un iegādājieties apavus par vienreizēji izdevīgām cenām jau šodien!