Interneta portāls www.taupigiem.lv ievēro un atbalsta visu savu lietotāju datu aizsardzību un drošību, kā arī personīgās informācijas neaizskaramību un aizsardzību. Sekojošajos punktos jūs varat iepazīties ar taupigiem.lv portāla privātuma politikas nosacījumiem:

Visa iegūtā informācija no tīmekļa vietnes www.taupigiem.lv apmeklētājiem tiek izmantota tikai šīs pašas tīmekļa vietnes vajadzībām un nekādā gadījumā netiek izsniegta trešajām personām.

Interneta vietnes www.taupigiem.lv darbības korektais nodrošināšanai, kā arī datu analizēšanai par šīs pašas tīmekļa vietnes apmeklētājiem tiek izmantotas Analītikas programmas, kuras uz lietotāju datoriem uzstāda sīkdatnes jeb “cepumus”.

Taupigiem.lv administrācija neatbild un mums nav pieejas sīkdatnēm, jo no mūsu tīmekļa vietnes uz apmeklētāju datoriem uzstāda reklām-ņēmēju izvietotās reklāmas.

Taupigiem.lv ar trešās puses papildinājumiem “plug-in” uzkrāj lapas apmeklētāju datus, kas var ietvert lietotāja IP adresi, bet lapas administratoriem nav pieejas šiem datiem un tie neļauj identificēt konkrēto apmeklētāju. Šos datus mēs neizsniedzam trešajām pusēm izņemot Latvijas Republikas tiesībsargājošajām iestādēm atbilstoši Latvijas likumdošanai, lai identificētu likumpārkāpējus.

Lietotājam ir tiesības atteikties no sīkdatņu uzstādīšanas savā interneta pārlūkprogrammā, bet tas var apgrūtināt tīmekļa vietnes www.taupigiem.lv darbību un tāpēc tīmekļa vietnes apmeklēšana apliecina Jūsu piekrišanu šai privātuma politikai!

Portālam www.taupigiem.lv var būt finansiālas attiecības ar kādu no portālā ietvertajiem interneta veikaliem.
Šī tīmekļa vietne darbojas saskaņā ar LR likumdošanas prasībām pret lietotāja privātuma aizsardzību.

Veicot labojumus Privātuma Politikā, šī informācija tiks atspoguļota šajā sadaļā un izmaiņas automātiski stājas spēkā pēc to publicēšanas šajā tīmekļa vietnē.

Un mēs paturam tiesības veikt labojumus šajā Privātuma politikas dokumentā jebkurā laikā, pēc tam šos labojumus publicējot www.taupigiem.lv tīmekļa vietnē!