Taupigiem.lv ir portāls, kurā tiek apkopoti visi lielākie ārzemju interneta veikali un tiek sniegta informācija par to, kā šajos veikalos iepirkties, kādi ir sūtīšanas nosacījumi, kā arī tiek ievāktas cilvēku atsauksmes par šiem veikaliem. Taupigiem.lv komanda aktīvi strādā pie tā, lai mūsu apmeklētājiem būtu pieejama visa jaunākā informācija par lielākajiem un izdevīgākajiem interneta veikaliem, un tādā veidā mēs cenšamies palīdzēt cilvēkiem ietaupīt naudu, iepērkoties lētāk.

Nevienam nav noslēpums tas, ka iepērkoties ārzemju interneta veikalos var iegūt preces daudz lētāk nekā tās pašas preces pērkot Latvijā, jo tad, kad tu pērc šo preci no Latvijas veikala, tad tai jau ir uzlikts visai liels uzcenojums, lai šis pārdevējs pats arī varētu nopelnīt, bet pasūtot preces no interneta, tev ir jāmaksā tikai par preces sūtīšanu, kas bieži vien ir lētāka nekā tas uzcenojums, ko uzliek mūsu pašu tirgotāji, jo arī viņiem šī prece ir jāatgādā uz Latviju.

Taupigiem.lv projekts aizsākās 2015. gadā, bet jau no paša projekta palaišanas sākuma mēs aktīvi darbojamies sociālajos tīkos un mēģinām sniegt pašu izsmeļošāko informāciju par visiem šie ārzemju interneta veikaliem, jo bieži vien tā nav pieejama Latviešu valodā un tāpēc cilvēki kas nesaprot Angliski neprot šajās tīmekļa vietnēs iepirkties.

Mēs nemitīgi cenšamies pilnveidot gan savas zināšanas gan arī uzlabot šo portālu ar jaunākajām atlaidēm un akcijām, lai klientiem atgriežoties pie mums būtu iespējams vienmēr iegūt kādu jaunu informāciju!

Taupigiem.lv nesen sācis reklamēt arī internetveikala 220.lv produktus, ienāc un apskaties:
220.lv