Kredits Pirkumam Interneta

Kredīts pirkumam internetā?

Visiem zināms, ka kredītus iespējams aizņemties teju visu vēlmju īstenošanai, turklāt mūsdienās ir iespējams atrast sev piemērotāko aizdevēju, kurš var aizdot noteikto naudas summu ar visizdevīgākajiem nosacījumiem. Iedomāsimies situāciju – jūs esat apmeklējis vairākas interneta veikalu vietnes un atradāt sev nepieciešamās preces par ļoti izdevīgām cenām, taču jums nepieciešami vairāk kā 100 eiro. Šobrīd lieku līdzekļu nav, taču preci vajag pēc iespējas ātrāk un ir zināms, ka pēc 2 nedēļām būs vairāk naudas. Tādā gadījumā vislabāk ir aizņemties kredītu. Kredīta veids (ātrais, patēriņa, kredītlimits vai kredītkarte) paliek kā jūsu pašu izvēle, jo nepieciešamās summas un atmaksas iespējas katram patērētājam ir atšķirīgas.

Vislielākā nozīme ir tam, kādu kredīta veidu šajā gadījumā izvēlaties. Par vienu no labākajām izvēlēm noteikti var uzskatīt ātro kredītu. Tā piedāvātās iespējas un nosacījumi pilnībā atbilst interneta iepirkšanās vajadzībām. Lielākoties pirkumi internetā ir par salīdzinoši nelielām naudas summām (līdz 200 – 300 eiro) un atmaksas termiņu viena mēneša ietvaros. Tieši šādos apmēros savus aizdevumus piedāvā lielākā daļa ātro kredītu izsniedzēju, tādēļ nav nepieciešams uztraukties par naudas trūkumu, kuru iespējams aizņemties ar ātro kredītu. Turklāt naudu kontā varēsiet saņemt pat 15 minūšu laikā. Šis pakalpojuma ātrums jums ļauj pasūtīt preci jau pavisam drīz pēc tās atrašanas interneta veikalā. Tieši tādēļ ātrie kredīti ir tik ļoti piemēroti interneta pirkumiem – jūs saņemsiet sev vajadzīgo naudas summu un tas notiks ļoti ātri.

Reklāma*

Amazon produkts -> spied šeit

Ja neuzticaties ātrajiem kredītiem vai arī nepieciešams aizņemties lielāku naudas daudzumu, tad palīgā var nākt patēriņa kredīts. Patēriņa kredītu iespējams noformēt teju visās Latvijas komercbankās un pie pāris nebanku kreditoriem. Lai aizņemtos šāda veida kredītu, parasti nav nepieciešams norādīt kādam mērķim tas tiks izlietots. Pieejamais kredīta lielums var būt līdz pat pāris tūkstošiem, tādēļ šis variants ir piemērots, jā plānojat iegādāties kādu nopietnu preci, kas maksā diezgan prāvu naudas summu. Tā kā kredīta lielums ir lielāks nekā, piemēram, ātrajiem kredītiem, tad arīdzan atmaksas termiņi ir daudz lielāki – no viena mēneša līdz pat pāris gadiem.

Salīdzinot ar abiem iepriekš minētajiem kredītu veidiem, par labāku uzskatīt var tikai kredītkarti. Vēl labāk, ja tā ir kredītkarte ar kredītlimita opciju. Pirmkārt, kredītkartes uzskata par vislabāko veidu, kā norēķināties interneta veikalos, drošības principu dēļ. Kredītkartēm ir daudz grūtāk piekļūt pie tās datiem, turklāt naudas zudumu gadījumā, jūs zaudējat kredīta naudu, nevis savus tiešos līdzekļus. Otrkārt, ļoti izdevīga ir kredītlimita funkcija. Pēc pieteikšanās šim pakalpojumam, jūsu bankas kontā regulāri atradīsies noteikta naudas summa (kredītlimits), kuru jūs varēsiet izmantot jebkurā brīdī. Pēc tam līdz mēneša beigām jums šī summa, ar viena vai vairāku maksājumu palīdzību, ir jāatgriež bankas kontā. Procenti tiks aprēķināti tikai par iztērēto naudu, turklāt pēc nomaksas jūs kredītlimita funkciju varēsiet izmantot atkārtoti.

Pirms kredīta ņemšanas vienmēr padomājiet par savu maksātspēju. Ja pirkuma summa ir visai neliela un prece nav vajadzīga pēc iespējas ātrāk, iespējams labāk ir pagaidīt līdz tiks saņemti ienākumi un iepirkties tikai tad. Tāpat jāņem vērā kreditoru nosacījumi. Ātros kredītus saņemt varēsiet tikai pēc 20 vai 21 gada vecuma, bet pārējie kredītu veidi pieejami jau no 18 gadu vecuma. Visi kreditori ņems vērā jūsu kredītvēsturi, ienākumu regularitāti un to lielumu.