AliExpress reģistrācija ir visai vienkāršs process cilvēkiem, kuriem ir pieredze darbā ar internetu, taču citiem lietotājiem var sagādāt problēmas vai jautājumus. Tieši tāpēc esam izveidojuši šo AliExpress reģistrācijas pamācību, kur soli pa solim tiek izskaidrots reģistrācijas process AliExpress mājas lapā.

 1. Solis – Atvērt AliExpress mājas lapu www.aliexpress.com
 2. Solis – Ar peli uzbraukt uz labajā stūrī esošās izvēlnes “Sign in | Join” (1. attēls), kur tālāk parādīsies papildus izvēlne ar iespējām pieslēgties vai reģistrēties Aliexpress.
  1.attēls

  1. attēls

 3. Solis – Atvērtajā izvēlnē iespējams pieslēgties mājas lapā, ja esat iepriekš tajā reģistrējies vai nu ar savu e-pastu, vai arī Facebook vai VK profilu (2. attēls).
  2.attels

  2. attēls

  Ja lasāt šo pamācību, pieņemsim, ka neesat vēl reģistrējies Aliexpress, tad jums ir trīs iespējas, vai nu reģistrēties ar savu e-pastu vai autorizēties ar Facebook vai VK profilu.

  • 3.1. Reģistrēties ar Facebook profilu – Lai reģistrētos ar savu Facebook profilu, spiediet uz Facebook ikonas. Atvērsies uzlecošā izvēlne, kurā ir jāievada savs Facebook lietotājvārds un parole (3. attēls).
   3.attels

   3. attēls

   Pēc veiksmīgas autorizācijas jums būs jāapstiprina, ka ļaujat Aliexpress piekļūt jūsu publiskajam profilam un e-pasta adresei, kas ir nepieciešami reģistrācijas procesam (3.1. attēls).

   3.1.attels

   3.1. attēls

   Aliexpress neizvietos nekādu informāciju jūsu profilā. Nospiežot OK, atvērsies jauna reģistrācijas forma (3.2. attēls),

   3.2.attels

   3.2. attēls

   kurā būs jūsu Facebook reģistrētais e-pasts, jūsu vārds un uzvārds, izvēlaties paroli un spiežat “Create My Account”, lai reģistrētos Aliexpress mājas lapā.

  • 3.2. Reģistrēties ar VK profilu – Lai reģistrētos ar savu VK profilu ir jāveic līdzīgi soļi, kā reģistrācijai ar Facebook profilu (4. attēls). Sekojiet pamācībai punktā 3.1.
   4.attels

   4. attēls

 4. Solis – Reģistrēties ar e-pastu. Lai reģistrētos ar e-pastu uzklikšķiniet uz “Join Free” pogas galvenajā lapā. Atvērsies reģistrācijas logs, kurā norādīti 3 reģistrācijas soļi – “Verification”, “Information”, “Complete” (5. attēls).
  5.attels

  5. attēls

  Pirmajā reģistrācijas solī “Verification” jums nepieciešams ievadīt savu e-pasta adresi, e-pasta adresei jābūt derīgai. Pēc e-pasta adreses ievadīšanas, ar peli aizvelciet bultiņu, kas atrodas zem e-pasta formas lauka (6. attēls).

  6.attels

  6. attēls

  (Šī darbība ir nepieciešama, lai apstiprinātu, ka esat cilvēks nevis algoritms, kas nelegāli mēģina reģistrēties sistēmā.) Pēdējā formas laukā ir jābūt ieliktam ķeksītim, kas apstiprina, ka jūs piekrītat Aliexpress mājas lapas lietošanas noteikumiem. Kad esat veiksmīgi aizpildījis “Verification” formu, spiediet pogu “Next”.

 5. Solis – Pēc veiksmīgas reģistrācijas tiks izvadīts logs ar informāciju, ka apstiprinājuma e-pasts ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi (7. attēls).
  7.attels

  7. attēls

  Apskatiet savu e-pastu, kur jābūt atnākušai vēstulei no Aliexpress ar nosaukumu “Please confirm your email” (8. attēls).

  8.attels

  8. attēls

  Ja vēstule nav atnākusi, spiediet uz saites “I have not received the E-mail” verifikācijas loga apakšā. Tas ļaus sistēmai nosūtīt atkārtotu e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Ja vēl neesat saņēmis Aliexpress e-pastu, pārbaudiet, vai reģistrācijas formā esat norādījis pareizu e-pasta adresi.

 6. Solis – Atveriet apstiprinājuma e-pastu no Aliexpress un spiediet uz pogas “Continue”. Ja jūs neredzat pogu “Continue” e-pasta adresē, nokopējiet un atveriet saiti, kas atrodas e-pasta apakšā, savā interneta pārlūkā (9. attēls).
  9.attels

  9. attēls

 7. Solis – Pēc veiksmīgas e-pasta verifikācijas jums atvērsies otrā reģistrācijas forma ar nosaukumu “Information” (10. attēls).
  10.attels

  10. attēls

  Šajā formā nepieciešams uzstādīt paroli savam Aliexpress kontam. Parolei ir jābūt 6-20 simbolus garai, jāsatur vai nu burti, skaitļi vai simboli, un parolē jābūt izmantotai kādai no šīm kombinācijām – burti un skaitļi, burti un simboli, skaitļi un simboli (11. attēls).

  11.attels

  11. attēls

  Tātad parole “abcdefg” nederēs, jo tajā ir izmantoti tikai burti, bet parole “abcd123” derēs, jo tajā ir izmantoti gan burti, gan skaitļi. Pēc veiksmīgas paroles ievades, nākamajā laukā nepieciešams atkārtoti ievadīt paroli, un pēdējos divos laukos jāievada savs vārds un uzvārds. Kad esat veiksmīgi aizpildījuši “Information” formu, spiediet pogu “Confirm”.

 8. Solis – Pēc veiksmīgas formas aizpildīšanas tiks atvērta pēdējā reģistrācijas forma “Complete” ar tekstu “Thank you! Your registration has completed.”, jeb paldies, jūsu reģistrācija ir noslēgusies (12. attēls).
  12.attels

  12. attēls

  Pēc 5 sekundēm šī forma aizvērsies un jūsu pārlūkā atvērsies Aliexpress mājas lapa. Ja 5 sekunžu laikā neatveras Aliexpress mājas lapa, spiediet uz “redirect” saites zem reģistrācijas apstiprinājuma teksta, lai jūsu pārlūkā atvērtu Aliexpress mājas lapu.

 9. Solis – Lai pārliecinātos, ka esat veiksmīgi reģistrējies un pieslēdzies Aliexpress sistēmā, atrodoties Aliexpress mājas lapā, augšējā labajā stūri virs izvēlnes jābūt tekstam – Hi, “Jūsu vārds” My AliExpress. Piemēram, Hi, Janis My AliExpress (13. attēls).
  13.attels

  13. attēls

  Uzbraucot ar peli uz šīs izvēlnes, atvērsies papildus izvēlne ar vairākām sadaļām, kurās varat administrēt savu AliExpress lietotāja kontu, pirkumus, kā arī atslēgties no sistēmas nospiežot “Sign Out”.