kuponsKā es varu iegūt kuponus?

Jūs varat iegūt Aliexpress kuponus, piedaloties daudz un dažādās veicināšanas programmās, ko atbalsta Alibaba.com. Alibaba.com sponsorē vairākas veicināšanas programmas un izplata Aliexpress kuponus dažādos veidos, tostarp izplatot Aliexpress kuponus caur Aliexpress.com vai Alibaba.com mājaslapām, vai tādiem sociālajiem tīkliem kā Facebook.com un Twitter.com, kā arī Aliexpress biznesa partneriem. Tāpat jums ir iespēja iegūt kuponus no pārdevējiem, kas arīdzan izplata Aliexpress kuponus.

Aliexpress kuponi tiek izsniegti tikai atsevišķiem indivīdiem, kuriem ir viens Aliexpress.com reģistrēts konts. Aliexpress patur tiesības atprasīt naudu un / vai kuponus no indivīdiem, kas pielieto krāpnieciskas metodes (piemēram, vairāku kontu identitātes) ar mērķi iegūt vairākus Aliexpress kuponus.

Kādām precēm es var pielietot savus kuponus?

Kuponi var tikt izmantoti jebkurai precei, kas atrodama Aliexpress un kurai ir pilna cena jeb cena bez atlaides, tāpēc uz akcijas precēm kuponi neattiecas. Vispārīgi runājot, kuponiem ir minimālā pirkuma prasības, proti, jūs varat izmantot kuponu tikai tādā gadījumā, ja pasūtījuma summa pārsniedz minimālo pirkuma prasību, piemēram, kupons, kura minimālā pirkuma prasība ir 10 eiro, var tikt izmantots tikai tiem pasūtījumiem, kas ir lielāki par 10 eiro.

Kādiem vēl mērķiem es varu pielietot savus kuponus?

Savus kuponus jūs varat pielietot tikai un vienīgi pirkumiem Aliexpress.com.

Manam kuponam drīz beigsies derīguma termiņš – vai es varu pagarināt tā derīguma laiku?

Kuponu derīguma termiņš netiek pagarināts, tāpēc jums tie ir jāiztērē pirms to derīguma termiņa beigām.

Vai es varu apmainīt savus kuponus pret naudu?

Nē, kuponi netiek mainīti pret naudu.

Vai es varu savus kuponus atdot kādam citam?

Nē, kuponus nedrīkst nodot citām personām.

Kuponu noteikumi

Aliexpress ir daudz un dažādas veicināšanas kampaņas, un kuponi var tikt izsniegti šo kampaņu ietvaros, bet kuponu lietošanas tiesības vienmēr ir balstītas uz konkrētās veicināšanas kampaņas noteikumiem.

Kuponu lietošanas vispārīgie noteikumi:

Kā jau pieminēts, kuponu lietošanas noteikumi no kampaņas uz kampaņu mainās, bet turpinājumā aprakstītos noteikumus jūs varat pielietot kā galvenās vadlīnijas.

 • Parasti kuponiem ir jātiek aktivizētiem konkrētās veicināšanas kampaņas noteiktajā periodā, lai tos varētu lietot.
 • Aktivizētie kuponi parasti ir derīgi maksimums 2 mēnešus, bet atsevišķu kampaņu gadījumos kuponu derīguma termiņš var būt arī īsāks.
 • Kuponi var tikt pielietoti jebkurai pilnas cenas precei Aliexpress.com, ja vien netiek noteikts citādi. Ja kuponam ir minimālā pirkuma prasība, lai kuponu varētu pielietot, pasūtījuma apmēram ir jāpārsniedz noteikto minimālā pirkuma prasību.
 • Specifiskie kuponu lietošanas noteikumi mainās atkarībā no veicināšanas kampaņas, tāpēc, lūdzu, lasiet konkrētās kampaņas noteikumus, lai uzzinātu jums interesējošās detaļas, kas attiecas uz kuponu lietošanu.
 • Kuponus nevar kombinēt, ja vien nav noteikts citādi. Parasti vienam pasūtījumam var tikt izmantots tikai viens kupons.
 • Vairāki kuponi var tikt pielietoti kombinētajiem pasūtījumiem.
 • Kuponi netiek mainīti pret naudu.
 • Kuponus nedrīkst nodot trešās puses personām.
 • Ja jūs centāties pielietot kuponu pasūtījumam, kura maksājums izrādījās neveiksmīgs, jums ir jānogaida vismaz 30 minūtes pirms kupona atkārtotas pielietošanas.
 • Aliexpress kombinētais kupons var tikt pielietots tikai aktīvas veicināšanas kampaņas laikā.
 • Par jebkuru pārkāpumu attiecībā uz veicināšanas kampaņas noteikumiem Alibaba.com / Aliexpress.com ir tiesības atņemt jums visus kuponus.
 • Par citu personu iejaukšanos kuponu veicināšanā vai rīcību pret to veicināšanu, piemēram, vairāku kontu reģistrēšanu, krāpšanos, balvu vinnēšanu vai ļaunprātīgu naudas izkrāpšanu ar programmatūras palīdzību Alibaba.com ir tiesības diskvalificēt konkrētos dalībniekus no veicināšanas kampaņas, kā arī liegt tiem pieeju ar tām saistītajiem kuponiem un citiem labumiem.