AliExpress interneta veikals piedāvā saviem klientiem dažādus apmaksas veidus sākot no kredītkaršu un debetkaršu izmantošanas līdz interneta maksājumu servisiem un tā, kā AliExpress ir internacionāls uzņēmums, kas sūta preces uz daudz un dažādām pasaules valstīm, tad arī šo pasūtījumu apmaksas veidu uzņēmumam ir daudz un dažādi.AliExpress maksajumu veidi

  • VISA – VISA ir pasaules lielākais kredītkaršu brends kas piedāvā bankām un citām finanšu industrijām gan kredītkartes gan debetkartes, kā arī pašu maksājumu platformu, kur ar šīm kartēm ir iesējams norēķināties. VISA kompānija visā pasaulē gada laikā apstrādā vairāk kā 60 miljardus transakciju ar kopējo vērtību līdz pat 4 triljoniem dolāru. Bet pašas kompānijas apgrozījums ik gadu ir virs 10 miljardiem ASV dolāru un tās ienākumi ir virs 4 miljardiem dolāru. Tieši dēļ šiem rādītājiem arī VISA ir spējusi iegūt lielāko daļu kredītkaršu un debetkaršu tirgus un tāpēc arī cilvēki šai sistēmai uzticas.
  • MasterCard – MasterCard ir otrs pasaule lielākais brends, kas saistīts ar kredītkaršu un debetkaršu izsniegšanu un šis uzņēmums, tāpat, kā VISA ir pasaulē ieguvis ļoti lielu atpazīstamību un cilvēki šim brendam uzticas tā vēstures un drošības dēļ. MasterCard ik gadu apgroza ap 10 miljardiem dolāru un šī uzņēmuma peļņa ir pat lielāka kā 50% no apgrozījuma, jeb 5 miljardi Eiro 2014. gadā. Šis maksājumu uzņēmums tāpat, kā VISA arī saviem klientiem pats neizsniedz kredītu vai debetu, bet sadarbojoties ar bankām nodrošina šo maksājumu platformu kur visi šie maksājumi tiek veikti.
  • Maestro – Maestro karte ir MasterCard izveidots serviss, kas tika izveidots jau 1992. gadā un kas ir tieši vairāk tendēts uz Eiropas un citiem tirgiem un tāpēc arī tiek plaši izmantots šajās Eiropas valstīs. Maestro karti var izmantot tieši tāpat, kā VISA vai MasterCard un tai ir tāda pati drošības pakāpe un arī ar to apmaksāt dažādus rēķinus, tai skaitā, internetā nebūs problēmas.
  • Yandex Money – Yandex money ir Krievijas lielākais interneta maksājumu serviss, kas piedāvā saviem klientiem viegli un bezliekām problēmām pārskaitīt naudu no viena konta uz otru reālā laikā. Yandex Money tika izveidots 2002. gadā un pašlaik šo servisu izmanto jau vairāk kā 20 miljoni cilvēku, un Krievijā 20% no iedzīvotājiem regulāri izmanto šo servisu dažādu maksājumu veikšanai. Ja jums ir šis konts, tad ar to droši ir iespējams apmaksāt AliExpress pirkumus!
  • AliPay – AliPay ir kompānijas Alibaba izveidots interneta maksājumu serviss, kas tika izveidots 2004. gadā, un kopš tā laika jau ir ieguvis vairāk kā 300 miljonus aktīvo lietotāju, kur 1/3 no tiem ir mobilie lietotāji. AliPay ir lielākais pasaules nebanku interneta maksājumu serviss un gada laikā šī kompānija apstrādā līdz pat 800 miljardiem ASV dolāru un vēl tikai turpina augt. AliPay serviss ir unikāls ar to, ka tas iesaldē maksājumus līdz prece ir nonākusi pie klienta un tikai tad, ja klients ir apmierināts tad šī nauda tiek nosūtīta pārdevējam. Un tieši tāpēc arī jau 17 miljoni ārvalstu cilvēku ir atvēruši savus kontus AliPay sistēmā un šis skaitlis arī ar katru gadu tikai aug.
  • WebMoney – WebMoney ir vēl viens interneta maksājumu serviss, kurš sākotnēji bija tendēts tikai uz Krievijas un bijušās padomju savienības valstu tirgiem, bet pēdējos gados šis serviss ir izpleties arī uz citām pasaules valstīm un nu jau tajā ir reģistrēti vairāk kā 28 miljoni klientu. WebMoney serviss nav tik plaši zināms pie mums Latvijā, bet citās pasaules vietās cilvēki tam uzticas un tāpēc arī ar to ir iespējams norēķināties AliExpress mājas lapā.
  • Boleto – Bloto ir Brazīlijas maksājumu metode, kurā cilvēkam ir iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan internetā un šo maksājumu sistēmu Brazīlijā atbalsta visas lielākās bankas un finanšu iestādes. Boleto tiek izmantots pamatā tikai Brazīlijā, bet ja tev ir konts šajā sistēmā tu to vari izmantot lai apmaksātu AliExpress maksājumus.
  • Western Union – Western Union ir kompānija, kas tika dibināta jau 1851. gadā un kopš tā laika tai ir izdevies izaugt līdz vairāk kā 5 miljardiem dolāru ikgadējo apgrozījumu un vairāk kā 1 miljarda peļņai. Bet kas svarīgi ir tas, ka ar šo servisu ir iespējams arī samaksāt par AliExpress pirkumiem, un, lai gan Western Union par to iekasē komisiju, tomēr šī pakalpojumu sniedzēja biroji ir sastopami visās lielākajās pilsētās!
  • Qiwi – Qiwi ir Krievijas interneta maksājumu platforma, kas dibināta 2007. gadā ar domu iespraukties šajā tirgū un izkonkurēt lielos maksājumu gigantus. Qiwi gada laikā apgroza 6 miljardus rubļu, kas ir apmēram 90 miljoni dolāru, kas nebūt nav tas lielākais skaitlis, bet ņemot vērā uzņēmuma vecumu tas parāda to, ka šī kompānija strauji aug. Qiwi pārsvarā darbojas tikai Krievijas tirgū, bet ja tev ir šis konts tu to vari izmantot lai samaksātu par AliExpress pirkumiem.

Lai gan AliExpress piedāvā daudz un dažādus maksājumu veidus, tomēr viens no galvenajiem interneta maksājumu veidiem, jeb PayPal netiek piedāvāts, jo tā vietā Alibaba vēlas lai jūs lietojat AliPay vai citus līdzīgus servisus.