AliExpress SuperDealsAliekspress akcijas preces ir atrodamas sadaļā “SuperDeals”, kas no angļu valodas latviešu valodā būtu tulkojama kā “super darījumi”. Šī sadaļa ir atrodama pie tādām sadaļām kā “Featured Brands”, “AliExpress Collections”, “Bestselling”, “Trending Styles” un “Tech Discovery” lapas augšdaļā. Šī sadaļa, jāatzīst, “acīs nelec”, tāpēc, iespējams, to nav tik viegli atrast.

Akcijas preču piedāvājums ir spēkā vienu dienu un tas mainās katru dienu. Izdevīgajam dienas piedāvājumam ir pievienota arī laika atskaite, kurā redzams, cik stundas, minūtes un sekundes ir atlikušas līdz akcijas beigām. Ir iespējams ielūkoties arī nākamās dienas akcijas preču piedāvājumā, ja konkrētās dienas piedāvājumā neko sev tīkamu neatrodat. Dienas piedāvājumiem ir redzams arī skaits, cik daudz vienību ir jau nopirktas vai vēl palikušas, lai zinātu, vai pircējiem pasteigties vai tie var vēl atlikt vēlamās preces pirkšanu.

Akcijas preces iespējams aplūkot, atlasot sev interesējošās kategorijas. Piedāvājums ir sadalīts sekojošās kategorijās: sieviešu drēbes, vīriešu drēbes, telefoni un to aksesuāri, datortehnika un biroja tehnika, elektropreces, mājas un dārza piederumi, pulksteņi un rotaslietas, somas un apavi, rotaļlietas, bērnu un mazuļu piederumi, sporta un aktīvās atpūtas piederumi, veselības un skaistuma piederumi, automašīnu un motociklu piederumi. Dienas piedāvājumā prasti ir vairāk kā 400 preces, kuras, protams, ir iespējams iegādāties vairumā. Dienas piedāvājums ietver kā lētas preces, tā arī dārgas preces – atlaižu rezultātā lētās preces kļūst “smieklīgi” lētas, bet dārgās preces kļūst izdevīgas. Šķiet, dienas piedāvājumā kaut ko sev tīkamu var atrast ikviens, jo šeit tiek piedāvātas lietas, sākot no mazuļu kopšanas piederumiem un beidzot ar augstām tehnoloģijām.

Katru dienu tiek piedāvāta arī kāda īpašā akcijas prece, kurai atlaide ir spēkā tikai tajā konkrētajā dienā un kura tiek attēlota visu akcijas preču augšgalā. Šīs preces parasti ir vērtīgi produkti, kas ikdienā nereti ir dārgi, bet konkrētajā dienā tiek piedāvāti ar ievērojamu atlaidi un par izdevīgu cenu. Šīs preces parasti tiek pozicionētas kā vienreizējs pirkums un, faktiski, kā vienīgā iespēja iegādāties konkrēto preci par tādu cenu.

Dienas piedāvājumiem parasti tiek piemērotas atlaides no 35% līdz pat 93%. Akcijas precēm tiek norādīta iepriekšējā cena un tagadējā cena jeb cena ar piemēroto atlaidi, lai pircējs redzētu akcijas preču izdevīgumu.

Akcijas preces iespējams attēlot augošā vai dilstošā secībā, kas balstīta uz cenu lielumu, atlaižu lielumu, pārdevēju reitingu lielumu, pasūtījumu skaita lielumu, kā arī pēc izdevīguma, kad preces tiek atlasītas, balstoties uz visiem iepriekšējiem kritērijiem vienlaicīgi.

Šīs sadaļas sistēma iekārtota tā, ka jūs varat aplūkot sev interesējošās preces un vēlāk, atgriežoties šajā sadaļā, redzēt nesen aplūkotās preces. Šī opcija ir ļoti noderīga situācijās, kad uz doto brīdi nevarat atļauties vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat vēlamo preci iegādāties. Vēlāk, kad apstākļi ļauj sev vēlamo preci beidzot iegādāties, ir daudz vienkāršāk un ātrāk to atrast, vienkārši ielūkojoties sadaļā “Recently viewed” jeb “Nesen skatītie”.

Jāpiemin, ka, ja gadījumā akcijas preču klāstā jums neizdodas neko sev tīkamu atrast, bet jūs vēlaties kaut ko iegādāties par izdevīgām cenām, varat meklēt preces kategorijās, kas atrodamas Aliexpress lapas apakšdaļā, proti, “Low Price” jeb “Zema cena” vai “Great Value” jeb “Lieliska cena”. Izvēloties šīs preču kategorijas, jūs, iespējams, atradīsit kaut ko savai sirdij tīkamu, turklāt, par zemām vai izdevīgām cenām.